Sitemizden Nasıl Faydalanabilirsiniz!!!


 SİTEMİZDEN NASIL FAYDALANABİLİRSİNİZ!!! Yenises Dergisine giriş yaptığınızda; (Şekil:1)’deki gibi ana menüler ve Yenises Dergisi’nin son 52 sayısına ait kapaklar ve linkleri bulunmaktadır.

 


Şekil: 1

 1 - Anasayfa  

 2 - Hakkımızda  (a-Vizyonumuz, b- Sizden Gelenler) Menüsünü Tıklayarak; Yenises Dergisi Hakkında yönetici ve okuyucu görüşlerini okuyabilirsiniz.

 3 - Yenises Dergisi   (2017 Yılı Dergileri,...1996 Yılı Dergileri) Menüsünü Tıklayarak; Yenises Dergisi’nin yayına başladığı 1996 yılından günümüze bütün dergilerin kapaklarını görebilirsiniz. Hangi Sayıya ulaşmak istiyorsak o sayının kapağını tıklamamız yeterlidir.  (Şekil: 2)


Şekil: 2

 4 - Önder Gazetesi   Menüsünü Tıklayarak; Önder Gazetesi’ne geçiş yapıp buradaki içerikleri de görebilirsiniz

 5 - Önder Gazeteciler Cemiyeti   Menüsünü Tıklayarak; Önder Gazeteciler Cemiyeti’ne geçiş yapıp buradaki içerikleri de görebilirsiniz

 6 - Önderspor   Menüsünü Tıklayarak; Önderspor’a geçiş yapıp buradaki içerikleri de görebilirsiniz

 7 - İçindekiler   Menüsünü Tıklayarak; Yenises Dergisi içeriği hakkında bilgi edinebilirsiniz. Okumak istediğiniz konunun bulunduğu sayıya gitmek için o satıra tıklamanız yeterlidir. (Not: Yanlızca Abone olan ziyaretçiler)

 8 - İletişim   Menüsünü Tıklayarak; Yenises Dergisi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz

 9 - ABONELİK   Menüsünü Tıklayarak; Yenises Dergisi’ne Dijital abone olabilirsiniz. Abonelik Formunu Doldururken; Yenises Dergisi’nin yayına başladığı tarihten itibaren yayınlanan sayılarına:

I- Tek Sayı Aboneliği:  Yenises Dergisi’nin tek bir sayısına abone olmak istiyorsak; Abonelik Formu’nun ilk satırındaki 001 Ocak 1996 sayısından günümüze yayınlanmış olan sayılarından herhangi birinin üzerine tıklıyoruz.

II- Yıl Aboneliği:  Yenises Dergisi’nin herhangi bir yılına ait 12 sayısına abone olmak istiyorsak; Abonelik Formu’nun ilk satırındaki Yıl1996, Yıl1997... gibi hangi yılı istiyorsak onu tıklıyoruz.

III- Bütün Sayılar:  Yenises Dergisi’nin bütün sayılarına ulaşmak istiyorsak; Abonelik Formu’nun ilk satırındaki bütün sayılar kısmını tıklıyoruz.

IV- Özel Abonelik:  Yenises Dergisi’nin birden çok sayısına abone olmak istiyorsak; Abonelik Formu’nun ilk satırından abone olmak istediğimiz ayları (001 Ocak 1996, 079 Temmuz 2002, 150 Haziran 2008, 200 Ağustos 2012, ... gibi) klavyedeki "Ctrl” tuşuna basılı tutarak tıklıyoruz.

NOT: Tek Sayı Aboneliği, Yıl Aboneliği, Bütün Sayılar için belirlenmiş abonelikler bir ay süre için geçerlidir. Özel Aboneliklerde kişilerin isteğine bağlı olarak bu süre değişebilir.

Şekil: 3’teki gibi formu doldurduktan sonra gönder butonuna basıyoruz.

 

Şekil: 3

 Yapmış olduğumuz işlemler doğru ise (Şekil: 4’teki gibi) "Başarılı: Abonelik talebiniz başarıyla gönderildi” mesajı verilecektir.


Şekil: 4

 


Bu İşlemleri yaptıktan sonra dergi yöneticisi işlemlerinizi kontrol ederek; e-posta adresinize kullanıcı adınızı ve şifrenizi en geç 24 saat içerisinde gönderecektir.

Yenises Dergisine Abone Olup Kullanıcı İsmi ve Şifremizi aldıktan sonra Yenises Dergisine giriş yapıyoruz. Ana Sayfa açıldığında sayfanın sağ üst kısmında "Hoşgeldiniz Misafir, Abone Ol, Giriş Yap, Parolamı Unuttum” yazılarından "Giriş Yap” kısmını tıklıyoruz. Şekil: 5’teki gibi sayfa açılıyor.


Şekil: 5

 

Hesap Girişi: (Buraya e-posta ile gelen kullanıcı adını)

Şifre: (Buraya e-posta ile gelen şifreyi) yazdıktan sonra "Giriş Yap” kısmını tıklıyoruz. İşlemlerimizi doğru yaptıysak Şekil: 6’daki gibi bir sayfa açılacaktır.


Şekil: 6

 

İşlemlerin doğruluğunu kontrol ettikten sonra Abone Olduğumuz dergi veya dergilere ulaşabiliriz. Abone Olduğumuz dergiye tıkladığımızda Şekil: 7’deki gibi derginin açılması tamamlandıktan sonra dergi sayfalarına yan oklarla tek tek veya alttaki oklarla daha hızlı ulaşabiliriz.Şekil: 7